Співпраця та партнерство

Співпрацюйте з нами через участь в дослідженнях, транфер технологій та студентський обмін
Співпраця та партнерство

Співпрацюйте з нами через участь в дослідженнях, транфер технологій та студентський обмін. У Київському національному університеті технологій та дизайну ми об’єднуємо освіту, науку, бізнес та владу  для забезпечення потреб держави в кваліфікованих кадрах.

 

Наші міжнародні партнери

 

науково-дослідне партнерство

Ми працюємо у партнерстві з провідними установами, компаніями, інноваційними стартапами, органами державної влади, благодійними організаціями. Ми ідеально підходимо для підтримки ваших дослідницьких потреб.

підтримка інновацій та трансферу технологій

Приєднуйтесь до проектів КНУТД у мережі трансферу технологій. Київський національний університет технологій та дизайну співпрацює із зарубіжними та українськими мережами трансферу технологій. Університет розміщує технологічні пропозиції в базах даних мереж трансферу, а також проводить пошук актуальних проектів щодо співпраці.

Співробітництво в галузі студентських досліджень

Зверніться до КНУТД, щоб дізнатися, яку програму студентського стажування, проекту або стипендії можна запропонувати. Така співпраця допомагає спілкуватися із студентами та аспірантами саме під час їх навчання. І тому Ви маєте можливість визначити кращих випускників та запросити їх на роботу до себе.

Контрактні дослідження

Промисловість дедалі більше усвідомлює, наскільки важливі інновації. Тому наш університет готов запропонувати спільні дослідження з приватними підприємствами у стратегічній для науки галузі або контрактні дослідження під конкретні цілі компаній.

спільне розміщення

Працюйти разом з дослідниками нашого університету. Присутність на одній локалізації дозволяє збагачуватися цінними ідеямими, а це  означає, що підприємство, дослідники та студенти отримують користь від спільної роботи.